הסרט השני

נארוטו - הסרט השני

נארוטו הגיע לראשונה למסכי הקולנוע ביפן ב21 באוגוסט 2004, בהרפתקאתו הראשונה במסכי הקולנוע. הסרט היווה מכת מחץ שזעזעה את כל יפן כשמעל 13,000,000 אנשים ביפן צפו בסרט בקולנוע. הסרט הראשון יצא לדיוידי ב28 לאפריל, ומיד לאחר מכן הודיעו על הסרט השני שבקרוב יגיע לקולנוע.שם הסרט ביפנית: Naruto: Gekijyouban Naruto Daigekitotsu! Maboroshi no Chiteiiseki Dattebayo!!
שם הסרט באנגלית: Naruto's big clash in the Theatre! The illusion of the ruins of the depths of the earth!!
שם הסרט בעברית: העימות הגדול של נארוטו בקולנוע! אשליית חורבותיו של מעמקי כדור הארץ!!
תאריך היציאה: 6 באוגוסט 2005.

*הסרט אינו קשור לעלילת הסדרה, ולכן, לא חובה לראות אותו כדי להבין דברים בהמשך - מומלץ לראות את הסרט שהגעתם לפחות לפרק 135 באנימה.

תקציר:

הפעם יעמוד נארוטו מול אדם חזק השייך להיסטוריה, הרודף אחר נארוטו! נארוטו, מלווה בחבריו נארה שיקאמארו והארונו סאקורה כפר העלה, וגאארה וקאנקורו מכפר החול, ייצא להרפתקה מסוכנת במבצר נע, שבתוכו נמצאות חורבות הסטוריות שממוקמות במעמקי כדור הארץ. האנימציה המדהימה שנמצאת בסרט עוד לא נראתה בשום סרט אנימה אחר, דבר שהדהים את כל הצופים!

עלילת הסרט:

לאוזומאקי נארוטו, נארה שיקאמארו והארונו סאקורה מכפר העלה ניתנה משימה להשיב חיה אבודה, אך במהך מסעם חזרה לאדון החיה, הם נתקלים במספר אבירים רמי קומה וחזקים ביותר. בסוף הקרב נארוטו רואה את האדם המפקד על האבירים ומסתער עליו, אך בניסיונו האחרון לסיים את הקרב, הוא נופל עם האדם מהצוק עליו עמדו. עיניו של שיקאמארו שאינו נפל מופנות בתדהמה אל מבצר ענקי שזז מולו, ומחליט שהוא חייב להציל את נארוטו. שיקאמארו מבין שכדי להציל את נארוטו הוא חייב לחבל במבצר, אך במהלך הנסיון, שיקאמארו עד למראה מחריד...!

דעה אישית על הסרט:

כאחד שצפה בכל הסרטים והאובות של נארוטו, אני מוכרח לומר שהסרט הזה הדהים אותי. ראשית, האנימציה הייתה מעבר לכל דמיון. העלילה הייתה מעניינת וסוחפת, ואפילו היו טוויסטים במספר מקומות, שעשו שינוי משמעותי. אני ממליץ לכל אחד שאוהב נארוטו לצפות גם בסרט המדהים הזה, חוויה לשמה.

קישורים:

- הורדת הסרט עם תרגום באנגלית
- הורדת הסרט עם תרגום בעברית
- הורדת הטיזר לסרט