הסרט הראשון

נארוטו - הסרט הראשון

הוכרז בקיץ 2003, ויצא לאור ברחבי ב 21 לאוגוסט, 2004. הסרט הדהים את כל מעריצי הסדרה ביפן והיה במשך תקופה ארוכה ביותר בקצה העליון של שוברי הקופות ביפן. זמן קצר לאחר יציאת הסרט, הופצה ידיעה שהסרט ייצא לדי וי די לקראת קיץ 2005. למטה יש מידע על הסרט, קריאה מהנה!שם הסרט ביפנית: Daikatugeki!! Yukihime Ninpoujyou Dattebayo
שם הסרט באנגלית: !!It's the Yukihime's ninja arts book
שם הסרט בעברית: ספר אומנויות הנינג'ה של נסיכת השלג.
תאריך היציאה: 21 באוגוסט, 2004.

*הסרט אינו קשור לעלילת הסדרה, ולכן, לא חובה לראות אותו כדי להבין דברים בהמשך - מומלץ לראות את הסרט שהגעתם לפחות לפרק 100 באנימה.

תקציר:

צוות 7, המורכב מנארוטו, סאקורה, סאסקה וקאקשי, מקבל משימה מיוחדת, לשמור על שחקנית מפורסמת בזמן צילומי הסרט הבא שלה, אותה במקרה מעריץ נארוטו. צוות 7, יחד עם צוות הצילום והשחקנים, יוצא לארץ השלג לצלם את הסרט, אך הם לא ציפו להפתעה שתגיעה אליהם!

עלילת הסרט:

הסרט ברובו מתרחש במדינת השלג. הסיפור בסרט מספר על צרתם של מנהיג מדינת השלג, ביתו הצעירה, ואח שלו. בעקרון, מנהיגה של המדינה הקטנה ומכוסת הקרח היה אדם מכובד ושמו היה קאזהאנה סוסטסו (Kazehana Sousetsu), שעזר לשמור על המדינה שלבה ושקטה, ורצה שביתו תמשיך לשלוט במדינה לאחר שהוא יפרוש. אחיו הצעיר של סוסטסו, דוטו (Dotou), רצה את כס המלכות ומדינת השלג לעצמו, ולכן, ארגן שנינג'ות מכפר השלג הנסתר יתקפו את הטירה ויהרגו את סוסטסו וביתו, קויוקי (Koyuki). זמן מה לפני המרד, נתן סוסטסו לביתו קריסטל מיוחד. באותו זמן, חבר צעיר באנבו (ANBU), שמילא משימה באיזור, מצא את הנסיכה ונמלט איתה מהמקום ומארץ השלג.

דוטו, כשליט החדש של מדינת השלג, רוצה לחזק את כוחה של מדינת השלג, במטרה להביס את חמש המדינות הגדולות.

צוות 7, המורכב מנארוטו, סאקורה, סאסקה וקאקשי, מקבל משימה מיוחדת, לשמור על שחקנית מפורסמת, שחצנית ואדישה בזמן צילומי הסרט הבא שלה, אותה במקרה מעריץ נארוטו. צוות 7, יחד עם צוות הצילום והשחקנים, יוצא לארץ השלג לצלם את הסרט.

כשהצוות מגיע לארץ השלג, הם מגלים אויבים חדשים וחזקים, ששמותיהם - נאדארה, מיזורה ופובוקי (פירושם: מפולת, גשם שלג, סופת שלגים). לאויבים החדשים יש חליפות מיוחדות המאפשרות להם להשתמש בטכניקות מבוססות על שלג. בנוסף, החליפה מעצימה את הצ'אקרה שלהם ומחזקת את מתקפותיהם. נינג'ות השלג תוקפים את הצוות, וכנראה שיש קשר בין ההתקפה שלהם לבין הילדה קויוקי שנעלמה עשר שנים קודם לכן.

לפני הסרט הוקרן סרטון קצר של כ 10 דקות על תחרות האתלטיקה של קונוהא, שבה משתתפים חברי קבוצה 7 וקבוצות אחרות. זהו סרטון קומי שמומלץ לראות.

דעה אישית על הסרט:

בסרטון המקדים, הקטעים הקומיים חמודים למדי ואפילו מצחיקים, שווה צפיה. הסרט עצמו מומלץ בחום רב. הסרט היה מעניין, מהנה ודרמטי. הסרט כלל אנימציה טובה ביותר. גם בסרט היו קטעים קומיים קטנים שהצליחו להצחיק אנשים רבים ברחבי העולם. אני נהניתי ממנו מאוד, בעיקר בגלל העלילה העמוקה והתפתחותה.

קישורים:

- הורדת הסרט עם תרגום באנגלית
- הורדת הסרט עם תרגום בעברית
- הורדת הסרט המקדים "מפגש האתלטיקה הגדול של קונוהא"