שאלות ותשובות

פינת השאלות והתשובות

החלטתי לעשות פינה באתר שבה תוכלו תוכלו לשאול כל מה שלא ברור לכם בנושא הסדרה נארוטו.
אני מתחייב שאני אענה על כל שאלה... רק אם תשלחו אותה אליי בהודעה פרטית.
אני לא רוצה לראות שאלות מתעופפות פה בתגובות. האפשרות לתגובות היא רק בשביל
שתוכלו להגיב על תשובות שנכתבו.

אז קדימה, אני רוצה לראות פה שאלות מעניינות!
Red69.


פרשתי מהאתר- המסנג'ר שלי הוא:
goldit69@hotmail.com

לשאלה הראשונה:
תגיד, איפה האנימה הזאת משודרת
ומתי זה יגיע לערוץ הילדים?

תשובה:
האנימה נארוטו, משודרת בTV Tokyo ביפן, כל יום חמישי ב... שבע עשרים וחמש בערב, אם אני לא טועה..
אבל, בגלל שרובנו לא גרים ביפן- זה לא עוזר לנו. בכל מקרה, אתה יכול למצוא אצלנו את הפרקים ששודרו עד עכשיו, כאן. ואם תחכה עד יום שבת בערב, גם יהיו תרגומים של ה-10 פרקים הראשונים של הסדרה לעברית.
צריך לזכור, שהאנימה עצמה, עדיין בתהליך יצירה וכל שבוע יוצא פרק חדש.
שידורי נארוטו בערוץ הילדים יתחילו ב-15.10.06 - יום שני, ב-6:20 בערב.

Red69.


שאלה שניה:
אם סאסקה, ננשך על ידי אורוצ'ימרו איך הוא חוזר לחבורה של קאקשי?

תשובה:
אוקיי, אני לא בטוח שהבנתי נכון את השאלה, אבל אני אנסה לענות בכל זאת...
הקארסד סיל, נותן למשתמש בו, כוח עצום והרבה רוע. אורוצ'ימרו לא יכול לשלוט באף אחד, אבל הוא נותן הצעות מפתות. הוא נתן לסאסקה כוח, שלח אליו שינובים חזקים, הרבה יותר מסאסקה, רק כדי להראות לסאסקה שהוא לא חזק באמת. ואז, רק כשסאסקה הרגיש חלש, הציעו לו עוד כוח. מי לא היה לוקח? בעצם, הנקודה שלי היא, שאחרי שסאסקה קיבל את הסיל, אף אחד לא אמר לו מה לעשות, הוא היה יכול לעשות מה שרצה. אז לא הייתה לו שום סיבה לא לחזור ל"חבורה" של קאקשי.

Red69.

**במקרה שלא הבנתי את השאלה, תשלח לי גרסה בניסוח שונה ואני אענה לך ישר**עוד לא סיימתי לענות על השאלה השנייה וכבר קיבלתי את

השאלה השלישית:
מישהו ממנהלי האתר יכולים בבקשה להכין מדריך דמיות בגלל שאני מת על הסידרה ואני גם ראיתי את כול הפרקים אבל אני לא ממש זוכר את השמות של כל הדמיות בבקשה תפתחו מדריך דמיות זה יעזור לכול גולשי האתר!!

נ.ב בפרק 113 CHOJI השתמש בכדורים צבענים כאלה ואין לי מושג מה הם עושים אתם בבקשה יכולם להוסיף את הכדורים האלה במדריך נשקים?

והתשובה שלי:
בקשר למדריך הדמויות: האמת, שאני זה שעובד עליו. אבל, תכננתי משהו שאין בו רק תמונות ושמות, אלא יותר בכיוון של: שמות, תמונות, תיאור, גובה, משקל, תאריך לידה ובחלק מהדמויות, עוד פרטים נוספים. אם זה חשוב, אז אני יכול להוסיף מדריך מצומצם ולשדרג אותו יותר מאוחר.
תכתבו לי בתגובות מה אתם חושבים ונראה כבר מה יהיה...

בקשר לשאלה השניה שלך: קודם כל, אני אדאג שיעדכנו את עמוד הנשקים ויוסיפו את הגלולות המיוחדות שצ'וז'י לקח. בכל מקרה, אני יכול להסביר את זה פה, בעצמי (בשביל זה אני פה, לא?). הגלולות שצ'וז'י לקח, הן גלולות חיילים מחוזקות. הגלולות האלה לא קיימות בשום מקום מחוץ לקונוהא משום שרק האקימיצ'י קלאן (הקלאן של צ'וז'י), משתמשים בהן. הגלולות באות בחבילה של שלוש- ירוקה, צהובה ואדומה, כשאשר הירוקה הכי חלשה מבין השלוש(למרות שהיא הרבה, הרבה יותר חזקה מגלולת חיילים רגילה), הצהובה נותנת כוח עוד יותר גדול והאדומה נותנת כוח אפילו עוד יותר גדול.

אבל, לגלולות המיוחדות האלה יש תופעות לוואי מאוד חזקות. הכוח הענקי מתלווה בכאבים חזקים מאוד, וכל אחת מהגלולות, ככל שהיא נותנת יותר כוח, היא גורמת לכאב יותר חזק.

אני מקווה שדאגתי להסבר טוב ואני אדאג שהוא יגיע גם למדריך הנשקים.

Red69.

 


והשאלה הבאה, בנושא גיים-בוי.
השאלה הרביעית:
אפשר קודים למשחק:Naruto Saikyou Ninja Daikessyu 2?

תשובה:
בטח שאפשר! שמעו, גיים בוי זה לא התחום שלי, ובטח שלא קודים. אבל התחייבתי לענות על
כל השאלות. אז חקרתי וחקרתי ומצאתי קודים. עד סוף היום אני אעלה אותם לאתר.

אבל... מי אני שאמתח אתכם..? כדי שיהיה לכם מעניין בזמן שאתם מחכים לרשימה המלאה
של הקודים. אני אעלה לכם רק קצת:

כדי שהקודים יעבדו אתם צריכים לכתוב את הקוד המפעיל קודם:
00002D9F 000A
100004F4 0007

טוב כרגע אני אכתוב את הקוד של אין-סוף חיים:
83000356 0FFF

 

 

טוב, זה הכל בינתיים.
Red69.


עדכון:
האתר עודכן, ועכשיו יש בו את כל הקודים של המשחק וגם מדריך להפעלתם.הנה שאלה נחמדה
השאלה החמישית:
איך נארוטו שינה צורה לשועל עם 9 זנבות בסדרה? כי ראיתי בפרק אחד שהוא הפך לשועל.

תשובה:
כן, כן. כולנו ראינו איך נארוטו הפך לקיוובי ביחד עם גאמה-בונטה. אחד הפרקים הכי טובים שיצאו, אם יורשה לי להוסיף :).
נארוטו השתמש בהנגה (שינוי צורה) פשוט, כדי להפוך לקיוובי. בדיוק כמו שהוא שינה צורה לסאסקה בפרק השלישי ובדיוק כמו שהוא עושה סקסי-נו-ג'טסו כל כך טוב. אבל, הקיוובי הוא יצור ענקי ולנארוטו אין מספיק צ'אקרה משלו בשביל להפוך לקיוובי, בשביל זה, גאמה-בונטה תרם את הצ'אקרה הענקית שלו ונארוטו השתמש בהנגה המוצלח שלו בשביל להפוך את שניהם לקיוובי.
Red69.אוקיי, היום יש לי כמה שאלות לענות עליהן... אז יאללה, אני אתחיל להריץ! השאלה הראשונה להיום...
השאלה השישית:
מי יותר חזק, נארוטו או סאסקה?
שאלתי הרבה ילדים וחלק אומרים, שסאסקה בהתחלה ובקרב שלו עם נארוטו ונארוטו במחבני הצ'ונין.
אז בעצם מי יותר חזק מבין שניהם?

תשובה:
טוב, בוא אני אעשה סדר... השאלה, היא מאוד מסובכת ובגלל שאני לא מכניס לכאן פרטים מהמנגה (לפחות עוד לא), אז זה יהיה יותר מסובך.
הקרב הראשון של נארוטו-סאסקה, היה בפרק 3 כשנארוטו תופס את סאסקה לא מוכן ומפתיע אותו עם קאגה-בונשין (שכפול-צל). הקרב הזה, לא כל כך נחשב. בכל הפרקים שאחרי זה, סאסקה היה הרבה יותר חזק מנארוטו. נארוטו, היה חסר נסיון ומפוחד. הזמן עבר ונארוטו וסאסקה צברו ניסיון והתחזקו ואז הגיעו בחינות הצ'ונין, שלאורכן, נארוטו למד להשתמש בכוח הקיוובי, למד זימון צפרדעים ולמד להשתמש בצ'אקרה שלו באפקטיביות תוך כדי אימוני הליכה על מים. סאסקה, למד טאיג'טסו ברמה מעולה ולמד לבצע, צ'ידורי. אין שאלה בכלל בזה שנארוטו היה הרבה יותר חזר מסאסקה בקרב מול גארה. נארוטו חשב נכון ונלחם כמו שצריך, עד הסוף.
אחרי הסאגה של גארה, נארוטו לומד לבצע את הרסנגאן, בזמן קצר מאוד. רסנגאן, היא טכניקה מתקדמת מאוד, שלא כל אחד יכול לבצע.
ולבסוף, בפרק 107, קרב רציני בין נארוטו לסאסקה. הקרב הופסק בידי קאקשי בדיוק כשעמד להסתיים, כשנארוטו וסאסקה, זינקו אחד אל השני- נארוטו עם רסנגאן וסאסקה עם צ'ידורי. אף אחד לא באמת יודע איך זה היה מסתיים. אבל אני יכול לתת לך את התחזית שלי... איך שכנראה זה היה מסתיים. הרסנגאן של נארוטו היה מעיף את היד של סאסקה, הצידה, עוד לפני שהצ'ידורי של סאסקה הייתה מספיקה לחתוך את נארוטו. וכשהיד של סאסקה נמצאת בצד, הרסנגאן של נארוטו הייתה מפוצצת את סאסקה... ממש ככה... פשוט מסובבת לו את כל הבפנים שלו למוות. הסיכום שלי מהקרב הזה: נארוטו יותר חזק.

**ספוילר קל**

אבל, זה עוד לא נגמר, כי סאסקה, בפרקים הקרובים הולך ללמוד איך להשתמש בקארסד סיל שלו, ברמה השנייה של הסיל וגם בטכניקות חדשות.
הקרב האמיתי בין נארוטו וסאסקה, יגיע... קרב רציני, עם קיוובי ועם הסיל, עד הסוף... אז, רק אז תוכל לדעת מי יותר חזק, סאסקה או נארוטו?

Red69.שאלה שביעית:
מהי הדרגה הכי גבוהה שהגיעו אליה נארוטו וחבריו שהיו אז איתו בדרגה נמוכה בפרקים הראשונים?
אני מתכוון עד איזו דרגה עד לפרק שהצלחתם להביא להורדה...
האם זה אכן נכון שהוא התעלה בסוף על דרגת מנהיג הכפר?

והתשובה שלי:
דבר ראשון, אין כזה דבר "הפרק שהצלחתם להביא להורדה" כי יש לנו את כל הפרקים, אני בעצמי העליתי את פרק 114, שיצא אתמול ביפן. כמו שכתבתי בתשובה הראשונה שלי: האנימה "נארוטו" עדיין נמצאת בתהליך יצירה ויוצא פרק פעם בשבוע.

בקשר לשאלה הראשונה שלך, נארוטו,סאסקה וסאקורה נמצאים עדיין בדרגת גאנין (הדרגה הנמוכה ביותר), אבל שיקאמרו, שלא מזמן היה בעצמו גאנין גם כן, נהפך בפרקים האחרונים לצ'ונין (הדרגה שלאחר גאנין).

ולשאלה השניה שלך: כמו שאמרתי, גם האנימה נארוטו וגם המנגה, עדיין בתהליך יצירה, מה שאומר, שיש בערך בנאדם אחד בעולם שיודע את התשובה לשאלה המפורסמת: האם נארוטו יהיה הוקאגה? הבנאדם הזה הוא קישימוטו, יוצר הסדרה.

Red69.אחרי ימים שלא עדכנתי או עניתי על שאלות, הגיע הזמן
לשאלה השמינית:
האם מיתקפת האקקה-רוקוג'יו-האנשיו של נג'י גורמת לעיוורון?
כי שנג'י ישתמש במיתקפת ההאקקה-רוקוג'יו-האנשיו נגד נארוטו ,נארוטו ראה מטושטש
חוץ מיזה מה ההשפעה של מיתקפת ההאקקה-רוקוג'יו-האנשיו ?

תשובה:
מתקפת ה"האקה רוקוג'יו האנשיו" של היוגה קלאן לא גורמת לראייה מטושטשת, או לעיוורון. הסיבה שנארוטו ראה בצורה מטושטשת, היא שלא הייתה לא שום טיפת אנרגיה בגוף- הוא היה מותש לגמרי וכמו שאני יכול להגיד לך מנסיון (וכולכם יכולים לנסות את זה בעצמכם)- כשנהיים מספיק מותשים, קשה למקד את הראייה. כמובן, שטישטוש בראייה, מגיע רק במצב קיצוני מאוד של עייפות.
בביצוע המתקפה, נז'י מנטרל את כל 64 נקודות העברת האנרגיה בגוף (טנקטסו). כל אדם נורמלי (או נינג'ה), לאבד את ההכרה, אחרי שהוא חוטף איזה "האקה רוקוג'יו האנשיו". בן אדם שנקודות העברת האנרגיה שלו נוטרלו, לא יכול להעביר אנגיה (מן הסתם), עד שהוא מחלים.
וזה, מה שנז'י עשה לנארוטו. אבל, נארוטו הוא מיוחד :)

Red69.אני רוצה לנצל את הזדמנות זו כדי לברך את האתר על פתיחת גלריית הרקעים החדשה! מזל טוב! אני ממליץ לכולם להכנס ולהעיף מבט בעבודות שאני ורבים אחרים עיצבנו. לחצו כאן כדי להגיע לגלריה!
והשאלה התשיעית:
בפרק 95-96 (ספיישל) ראינו את הקרב המדהים בין שלושת הסאנינים, וצונדה השתמשה בטכניקה שריפאה את הפצעים שאורוצ'ימרו עשה לי עם החרב שלו .

כשהיא עשתה את זה היה לה קעקוע (SEAL) על הפנים, ושיזונה אמרה לה לא להשתמש בקעקוע הזה, אז מה הקעקוע הזה ? הוא קשור לטכניקה וכשהיא משתמשת בה הוא מופיע או שזה משהו אחר?

והתשובה שלי:
שאלה מצויינת! אבל מה שיותר מעניין... מתי אורוצ'ימרו עשה לך פצעים הפנים עם החרב שלו? אני יכול לנחש שהתכוונת לפנים של טסונאדה ולא לשלך (זה נשמע יותר הגיוני). ובמקרה הזה, אני אסביר את התשובה.
קודם כל, יפה מאוד- את הרוב כבר הבנת לבד רק נשאר קצת לחבר ולהשלים: טסונאדה, המציאה טכניקה, שמאפשרת לה לאגור אנרגיה בסיל מיוחד למטרה זו. בחיי היום-יום שלה- כל יום, כל היום, היא אוגרת כמויות קטנות של צ'אקרה בסיל הזה, כך שמצד אחד, היא לא משתמשת ביותר מדי צ'אקרה למטרה זו כדי לא להתיש את עצמה ומצד שני, היא אוגרת מספיק צ'אקרה, כדי שכשתגיע ליום ולרגע שהיא תצתרך להשתמש במאגר הזה, תהיה לה כמות גדולה מאוד של צ'אקרה שם.
הטכניקה הזאת מסווגת כטכניקה אסורה, משום שבזמן השימוש בה, מתקצרים החיים של המשתמש (טסונאדה).

Red69.


ולשאלה האחרונה להיום
השאלה העשירית!
אני שומע וקורא ורואה על הסרט של נרוטו, בארץ הקרח ... ראיתי ספיישל על הסרט אבל עדיין בשום מקום לא ראיתי את הסרט להורדה ולפי מה שנראה לי שהבנתי הוא יצא כבר.

1) הוא יצא כבר?
2) אם כן האם ניתן להוריד אותו?
3) אם לא מתי הוא ייצא?

והתשובה העשירית:
כן, כן... כמו רבים אחרים, גם אתה שמעת, קראת וראית על הסרט של נארוטו..
הסרט כבר יצא.. ב-21 באוגוסט, נראה לי. אבל אנחנו (הלא יפניים) נראה אותו, רק אחרי ש:
א. ייצא הדי.וי.די.
ב. יעלו אותו לאינטרנט.
וזה רק בכל מה שקשור ללראות אותו. אם אתה גם רוצה להבין אותו, תצתרך לחכות ליציאת כתוביות.
הדי.וי.די יוצא בקרוב

עדכון: הדי.וי.די כבר יצא וניתן להוריד את הסרט אצלנו באתר.

Red69.אחרי שבועות יבשים משאלות, הגיעה סופסוף
השאלה ה-11:
מתישהו שמעתי שלקאקשי יש שנריגאן מלא אבל רק בעיין אחת,אבל אמרו שלסאסקה יש שנריגאן בשתי העינים אבל חצי שנריגאן,אז למה הם היתכוונו????

תשובה:
קודם כל, אהבתי איך שכתבת "שנריגאן"...
עכשיו בקשר לשאלה שלך: לקאקשי יש שרינגאן רק בעין אחת ולסאסקה יש בשתי העיניים, בוא נעזוב את הסיבות לזה(אני לא אוהב להכנס לתשובות מהמנגה). אם תשים לב, לקאקשי יש שלושה "פסיקים" בשרינגאן שלו מה שאומר שהשרינגאן שלו היא במצב המושלם. לסאסקה יש רק שני פסיקים מה שאומר שהשרינגאן שלו, לא מלא ויש לו עוד אפשרות לשפר אותו.
קאקשי, למרות שהשרינגאן שלו מושלם, לא יכול להשתמש בו בצורה המלאה, כי הוא לא משבט האוצ'יהא. היחיד שנראה עד עכשיו בסדרה, שיודע להשתמש בשרינגאן שלו בצורה מושלמת הוא איטאצ'י, אח של סאסקה.

Red69.השאלה ה-12:
האם נארוטו הפך לצונין? ואם לא אז למה? הרי הוא ניצח במבחני הצונין.

תשובה:
שאלה מצויינת! למה נארוטו לא צ'ונין למרות שהוא ניצח בקרב נגד נז'י? בעצם אפשר גם לשאול למה שיקאמרו הפך לצ'ונין למרות שהפסיד לתמארי? אז למה באמת?

אחרי שנגמרו הקרבות במוקדמות של הבחינה האחרונה (איפה שנארוטו נלחם בקיב�ה), סארוטובי ההוקאגה השלישי קיבץ את כל המנצחים והסביר להם מה הולך לקרות: הבחינה האחרונה היא בעצם טורניר. שמתוכו יהפכו לצ'ונינים, רק אלה שהשופטים יחליטו, שהם נלחמים בצורה האפקטיבית ביותר. זאת אומרת, שכולם יכולים להפוך לצ'ונינים למרות שיש רק מנצח אחד בסוף הטורניר, או שאף אחד לא יהפוך לצ'ונין. את זה מחליטים השופטים.
נארוטו הראה בקרב שלו שהוא לא מוותר אף פעם ולא נכנע. הוא הראה כוח עצום ומחשבה מהירה. אבל הוא גם התפרע עם הקיוובי שלו ותקף בלי טקטיקה. וטקטיקה זה הדבר העיקרי שצ'ונין צריך. בדיוק מהסיבה הזאת, שיקאמרו הפך לצ'ונין למרות שהפסיד.

Red69.קצרה ונחמדה-
השאלה ה-13:
למה אורוצ'ימרו החליף את הגוף שלו מוקדם יותר ולא חיכה עד שסאסקה יגיע?

תשובה:
למרות שאורוצ'ימרו מאוד רצה את הגוף של סאסקה, הוא נאלץ למצוא גוף זמני מהסיבה הפשוטה שבגוף הרגיל שלו, הוא היה מת. כל מי שראה את פרק 118, ראה את אורוצ'ימרו מדמם וצורח מכאבים במקלחת. הנזק שההוקאגה השלישי עשה לו, כנראה היה גדול מדי ולאט לאט הרג אותו. אבל אורוצ'ימרו החליף עכשיו לגוף חדש וזמני.

Red69.השאלה ה-14:
גיא סנסיי הוא אבא של רוק לי לדעתי הוא אבא שלו כי הם נורא דומים או שפשוט גיא סנסיי קרוב אליו כי הוא מרגיש שרוק לי הוא כאילו דמות שלו כשהיה ילד?

תשובה:
אוקיי, למרות שזאת לא שאלה אלא יותר בכיוון של תיאוריה, החלטתי להעלות את זה לפינה.
בסדרה קיימים הרבה פלאשבאקים על העבר של לי ושל גאי. באחד מהם מראים את גאי מדבר עם קאקשי בזמן ששניהם מסתכלים על לי מתאמן ביחד עם חבריו לכיתה. אומרים בבירור שזאתי הפעם הראשונה שגאי רואה את לי- זה כבר סוגר את הנקודה שהם אב ובן.
בקשר לדבר השני שאמרת, שגאי מרגיש קרוב ללי.. באחד מהפלאשבאקים, גאי מדבר עם לי ומנסה לעודד אותו בגלל שהוא מתאמן כל הזמן ולא מתחזק. הוא אומר לו שכשהוא היה צעיר הוא גם היה חלש. אז זה נכון מה שאתה אומר שלי מזכיר לגאי את עצמו בתור ילד. עכשיו, אתה גם צריך לזכור שהם עברו הרבה ביחד והקשר שלהם התחזק.

Red69.
אחרי בקשות חוזרות ונשנות פינת שאלות ותשובות חוזרת עם
השאלה ה-15:

ארבעת הקישורים הראשונים בהורדות של פרקים מלאים[bitorrent]מעבירים אותי לאתר אחר ,
וכשאני לוחץ על כל שאר הקישורים זה ישר מוריד את הפרקים. למה ?

תשובה:
כמו הפרקים בהורדות HTTP, שהם לא על השרת שלנו, גם הפרקים בהורדות torrent לא על הטראקר שלנו.
בעצם זה אומר, שאין לנו שום אחריות עליהם ואנחנו מפרסמים לכם אותם.
הקישורים (לפרקים של נארוטו) שקיימים באתרים ברשת, הם זמניים בדרך כלל, בגלל בעיות מקום בשרתים. הם פועלים טוב בהתחלה (זה הזמן שאנחנו מביאים לכם אותם) ויותר מאוחר, הפרקים נמחקים מהשרתים ואתם סובלים מזה.
עם קישורים של torrent זה בדרך כלל לא קורה, בגלל שהם לא על שרת והם לא תופסים מקום, אבל עדיין- הם לא אצלנו ואין לנו שליטה עליהם.

.Red69


שאלה 16:

שלום
הורדתי פרק אבל ה WINDOWS MEDIA PLAYER לא מריץ את הסרט ומודיע שאיננו מוצא מחלץ.
חלצו אותי בבקשה מהבעיה.

תשובה:
דבר ראשון, סחטיין על השנינות- תמיד נחמד לקרוא הודעות עם "פאנצ' ליין".
בכל מקרה, הבעיה יכולה לנבוע מכמה גורמים:

א. לא חילצת את הפרק המכווץ- רוב הפרקים שתמצא ברשת (ובערך כל הקבצים שנמצאים אצלינו על השרת) הם מכווצים, כדי לתפוס פחות מקום על השרתים וכדי שהגולשים יוכלו להוריד אותם מהר יותר. מה עושים? מורידים winrar או שמורידים winzip או winace... או שמורידים את שלושתם. התוכנות האלה מסוגלות לכווץ קבצים או לחלץ כיווצים.

ב. בעיה בקודקים- אפילו אם פתרת את הבעיה כבר ב- א', אני עדיין ממליץ לעשות גם את ב'. לוחצים כאן ואז כאן. מתקינים את שניהם לפי הסדר ואתם מסודרים בקודקים לכל החיים. עכשיו לא יקרה אף פעם מצב שאתם תורידו פרק או סרט מסוים ולא תוכלו לצפות בו, או שלא יהיה לא סאונד.

.Red69

טוב, בגלל שממוצע ההודעות הפרטיות שלי, עלה מחמש ל16, אין לי ברירה ואני חייב להתחיל לענות על יותר שאלות ביום מה שמביא אותי
לשאלה ה-17
אני לא מבינה, גאארה לא ישן אף פעם בגלל שוקאקו? הוא לא עייף?

והתשובה ה-17
גאארה באמת לא ישן כמעט אף פעם בגלל השוקאקו והוא כן עייף. בגלל זה יש לו את העיגולים השחורים מסביב לעיניים.
גם את יכולה להשיג 'עיגולי-גאארה' מסביב לעיניים :) ! כל מה שצריך לעשות, זה לישון מעט שעות בלילה למשך כמה ימים עד כמה שנים. אל תנסו את זה! זה לא בריא!

גאמה בונטה הזכיר שגאארה סובל מאינסומניה. אז הנה הרחבה על המצב של גאארה:
אינסומניה היא שמו של המצב של בן-אדם כאשר הוא לא מצליח להירדםמתעורר הרבה באמצע הלילהמתעורר אחרי מעט שעות שינה. גאארה לא ישן בגלל שהוא מארח בגופו, שד. לפי ההסבר בנארוטו, אנשים כמו גאארה, שמארחים שדים בגופם, לא הולכים לישון, כי כאשר הם ישנים- השד שבגופם משתלט לאט לאט עליהם ו'אוכל' להם את האישיות. אז בעצם הסיבה שגאארה לא ישן בלילות היא משום שהוא מפחד שיאכלו לו את האישיות. אתם יכולים לנחש שהיה לי מאוד קשה להבין מאיזה סוג של אינסומניה גאארה סובל, כי בדרך כלל... אנשים לא מפחדים שיאכלו להם את האישיות!
בכל מקרה, גאארה סובל מאינסומניה משנית כרונית. אינסומניה משנית נגרמת מצב בריאותי, כמו: אסתמה, כאב, תרופות שנלקחות, או כמו במקרה של גאארה- פחד. אינסומניה כרונית- זהו שמה של אינסומניה לטווח ארוך (לפחות שלושה ימים בשבוע למשך לפחות חודש). גאארה סובל מאינסומניה שבעה ימים בשבוע, למשך כל תקופת חייו.

בכל מקרה, אפשר להסיק מהתשובה הזאת ש... באסה לגאארה, כי הוא לא יכול ללכת לישון!

עד התשובה הבאה,
Red69.


השאלה ה-18

תגיד מאיפה אתם יודעים את כל הימי ההולדת של כל דמות?! זה נירא מוזר... מה המצאתם את זה או משהו?

התשובה
חס וחלילה, עם כמה שאנחנו יצירתיים ומקוריים בצוות האתר, אנחנו לא הולכים המציא לכם רשימת תאריכים שלמה. ליפנים יש קטע עם פרטים אישיים- הם אוהבים לדעת המון פרטים על כל אחד.
למשל, אם אתם אי פעם מתחילים עם יפנית והיא שואלת את שמכם (שזה מאוד הגיוני), את תאריך הלידה שלכם (שזה פחות או יותר הגיוני) ואת סוג הדם שלכם (שזה לא הגיוני בשום דרך שבעולם), אל תבהלו- זה פשוט קטע של היפנים.
ואותו דבר עם אנימות: קישימוטו מסאשי, יוצר נארוטו, יודע שהוא ובני עמו היפניים- אוהבים לדעת המון פרטים מיותרים ולכן הוא מוציא לאור המון מדריכים שנכתבים ביפנית או בסינית והם מלאים בפרטים על הדמויות. בין הפרטים שבמדריכים ניתן למצוא גם את תאריכי הלידה של הדמויות.

לי למשל, יש מדריך כזה, שנקנה בסין אז אני יכול לספר לכם שגי'ראיה, שבאנימה אין עליו הרבה פרטים נולד ב1111 והוא בן חמישים בפעם הראשונה שפוגשים אותו.
הוא עשה 58 משימות ברמה D,
345 משימות ברמה C,
684 משימות ברמה B,
614 משימות ברמה A
ו-138 משימות ברמה S.
אמממ.... הגובה שלו הוא 1.91 מ' ו-20 מ"מ. כן כן.. ועשרים מילימטר.
וכמובן סוג הדם שלו הוא B.

אז עכשיו אתם מבינים איך אנחנו מביאים לכם מידע כזה :).
התשובה הזאת מוקדשת לאביעד פחימה הגבר שחוגג היום יומולדת (וגם לדוסו שגם לו יש יומולדת היום).
12 ליוני 2005
Red69.